Отримання дозволів на перевезення негабаритних вантажів по Україні, Європі та СНД, водій супроводу, поліцейське супроводження

Ми займаємося організацією супроводу негабаритних вантажів автомобілем прикриття або поліції по Україні, Європі та СНД

image21
image22
imeg20
Послуги супроводу

У деяких випадках при перевезенні негабаритного і великовагового вантажу необхідно супровід автомобілем прикриття або поліції.

Супровід спеціалізованим автомобілем Національної поліції або пілотом обов’язково у випадках, передбачених Правилами проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 року N 30.

Супровід пілотом: необхідно в тому випадку, якщо ширина автотранспорту з вантажем становить понад 3.5 м, а його довжина – понад 24 м. При таких габаритах потрібно забезпечувати безпеку руху не тільки самогу  тягача з вантажем, але також і інших учасників дорожнього руху.При русі через мости, необхідно забезпечити проїзд тільки в одиночному порядку. Для забезпечення цього необхідно перекрити рух по мосту, щоб по ньому міг проїхати вантаж, для чого і потрібні машини сопровожденія.

Супровід спеціалізованим автомобілем Національної поліції: необхідно в тому випадку, якщо ширина автотранспорту з вантажем становить понад 3.75 м, а його довжина – понад 30 м.

Супровід, при висоті вантажу понад 4,5 м на окремих ділянках необхідно його супровід фахівцями служб Обленерго та зв’язку, інтернет. Ці служби необхідні для контролю руху негабаритного вантажу поблизу мереж зв’язку, ЛЕП. При пересуванні через залізичні переїзди транспорту з висотою більше 4,5 м необхідно присутність працівників залізниці, а в містах з наявністю електротраспорта (трамваї та тролейбуси) працівників ТТУ.

Процес замовлення супроводу поліції
Отримання дозволу

З початку необхідно отримати спеціальний дозвіл на перевезення негабаритного і великовагового вантажу

Подати заявку на супровід

Після отримання дозволу, необхідно направити заявку в управління Національної поліції на супровід

Оплата услуг сопрвождения

Получение счет фактуры за услуги сопровождения негабаритного груза