Отримання дозволів на перевезення негабаритних вантажів по Україні, Європі та СНД, водій супроводу, поліцейське супроводження

При виконання перевезення негабаритного і великовагового вантажу, відповідно до законодавства України та Республіки Білорусь, необхідно отримання спец дозвол.

До нас надійшов не стандартний замовлення на оформлення дозволу по Україні та Республіки Білорусь, для транспортного засобу з габаритами:

Довжина, м – 37,3 м.

Ширина, м – 5,37 м.

Висота, м – 6,39 м.

Загальною вагою – 137,22 т.

Після узгодження транспортних креслень, було виконано обстеження (сюрвей) маршруту. На маршруті руху негабаритного транспортного засобу були певні головні проблемні ділянки для проїзду негабаритного транспортного засобу. Серед головних проблем, можна відзначити, що перша проблема була це знайти об’їзд теплотраси, тому що її демонтаж / монтаж є самим дорогим і трудомістким. Нашими фахівці знайшли об’їзний маршрут теплотраси, але на маршруті довелося демонтувати газову трубу.

Другий явною проблемою був проїзд через ж / д переїзд, тому що дорога проходить через нього була “звивистій”, що конкретно зменшувало радіуси поворотів. Був розроблений проект розбору з подальшим відновленням залізничного переїзду.

І останньою проблемою яка була на маршруті перевезення це лінії зв’язку, електромережі, і інтернет. В цілому було піднято / демонтовано понад дві тисячі проводів.

По завершению сюрвея заказчику была предоставлена смета с отчетом по маршруту. После подтверждения сметы началась работа по оформлению, согласованию и получению разрешения по маршруту. 

Термін оформлення дозволу зайняв 20 робочих днів

При оформлення та отримання дозволу необхідно узгодити було, десять областей України та Республіки Білорусь з усіма службами включаючи: дорожні служби, мостові, газові служби, тролейбусна-трамвайне управління, обленерго, магістральні мережі, зв’язок і інтернет, а так же Управління національної поліції.